Байланыс және ақпарат қызметкерлері күні- кәсіби мереке қарсаңында «Қазақтелеком» АҚ Құрмет грамотасымен марапатталған Қоғам қызметкерлерінің ТІЗІМІ

Аты-жөніЛауазымы
1.Жумашева Асылгуль Валерьевна«Қазақтелеком» АҚ ОА Корпоративтік басқару қызметінің менеджері
2.Жексембинова Әсел Жалынбайқызы«Қазақтелеком» АҚ Халықаралық келісімдер департаментінің менеджері
3.Түменбаев Бауыржан Күндебайұлы«Қазақтелеком» АҚ Сату департаментінің менеджері
4.Ралько Михаил Владимирович«Қазақтелеком» АҚ Желілерді жетілдіру және техникалық шешімдерді енгізу департаментінің бас менеджері
5.Жапаров Өмірбек Сәбирұлы«Қазақтелеком» АҚ Телекоммуникация желілеріне техникалық қолдау департаментінің менеджері
6.Баймырзаұлы Айдар«Қазақтелеком» АҚ Бухгалтерлік есеп және есептілік департаментінің менеджері
7.Хамидулина Аделина Искандеровна«Қазақтелеком» АҚ Бухгалтерлік есеп және есептілік департаментінің менеджері
8.Тайлақбаева Айгүл Назымханқызы«Қазақтелеком» АҚ Ұйымдастыру- бақылау департаментінің менеджері
9.Баратов Марс Жұмалдаұлы«Қазақтелеком» АҚ Заң департаментінің менеджері
10.3Судейкина Надежда ПетровнаАқмола ОТД Аққөл РПУТ сату цехының бастығы м.а.
11.Жағыпарова Гүлбаршын ЖакешқызыАқмола ОТД Бухгалтерлік есеп және есептілік қызметінің жетекші бухгалтері
12.Драница Александр АлександровичАқмола ОТД Еңбекшілдер АӨТТ Көлік-шаруашылық учаскесінің 4 дәрежелі автокөлік жүргізушісі
13.4Выдрина Лариса ВасильевнаАқмола ОТД Степногорск АӨТТ станциялық цехының бастығы
14.Тайбүкенова Ботагөз КүтірбайқызыАқтөбе ОТД Маркетинг бөлімінің бастығы
15.Байғазина Бибігүл МақсұтқызыАқтөбе ОТД Техникалық есеп және паспорттау орталығының Паспорттау цехының 2 санатты техникалық есеп және паспорттау жөніндегі инженері
16.Турегалиев НариксиыкАқтөбе ОТД Байғана АӨТТ Сату учаскесінің 1 санатты сату жөніндегі маманы
17.8Бердімұратов Мейрамбай ҚалыбайұлыАлматы ОТД «Өндірістік-техникалық зертхана» цехының бастығы
18.Әлмұхамбетов Әсел АқылтайқызыАлматы ОТД Жамбыл АӨТТ 2 санатты бухгалтері
19.Тұғанбаев Асхат ОрымбекұлыАлматы ОТД Ұйымдастыру-бақылау бөлімінің бастығы
20.Талдыбеков Үрстем СапарғалиұлыАлматы ОТД Ескелді АӨТТ желілік-техникалық цехының 6 дәрежелі электрбайланыстың желілік құрылғылар электрмонтері
21.Өскенбаев Нұрболат ЖапарұлыАлматы ОТД Еңбекшіқазақ АӨТТ желілік-техникалық цехының 5 дәрежелі электрбайланыстың желілік құрылғылар электрмонтері
22.Испулаева Айгүл МұратқызыАтырау ОТД Сатуды басқару бөлімінің бастығы
23.Масабаев Марат МарқабайұлыАтырау ОТД Жергілікті желілерге техникалық қызмет көрсету орталығы бастығының орынбасары
24.Арзамаскина Ирина ИгоревнаБатыс-Қазақстан ОТД Зыряновск АӨТТ станциялық цехының бастығы
25.Воробьев ИгорьБорисовичБатыс-Қазақстан ОТД Жергілікті желілерге техникалық қызмет көрсету орталығы №2 желілік-абоненттік цехының бастығы
26.Елеукенова Алла НиколаевнаБатыс-Қазақстан ОТД Жергілікті желілерге техникалық қызмет көрсету орталығы №2 желілік-абоненттік цехының абоненттік қатынау учаскесінің кеңжолақты қатынау желілеріне қызмет көрсету секторының байланыстың желілік құрылғылары және абоненттік құрылғылар аға электрмеханигі
27.Женжурина Майгүл ТауырғалықызыБатыс-Қазақстан ОТД Бесқарағай АӨТТ сату учаскесінің кірістер есебі және дебиторлық берешекпен жұмыс жүргізу тобының 4 дәрежелі байланыс операторы
28.Қасенова Күлжан СатыбалдықызыБатыс-Қазақстан ОТД Семей қаласының Қалалық телекоммуникация дирекциясының сату цехының Қызмет көрсету үрдістерін технологиялық қолдау учаскесінің бастығы
29.Қатубаев Самат СәбітбекұлыБатыс-Қазақстан ОТД Көкпекті АӨТТ өндіріс бастығы
30.Сайгин Виктор ВикторовичБатыс-Қазақстан ОТД Ұржар АӨТТ ЛАЗ станциялық учаскесінің 1 санатты телекоммуникация желілері жабдықтарына техникалық қызмет көрсету инженері
31.Әмірбеков СерікбайЖамбыл ОТД Ішкі аудит бөлімінің жетекші маманы
32.Раметов Жоламан АлпысұлыЖамбыл ОТД 1 санатты телекоммуникация желілеріне техникалық қызмет көрсету инженері
33.Исмаилов Ардақ ӘзімұлыЖамбыл ОТД құрылымдық бірлігі Талас АӨТТ электрбайланыс желілік құрылғылар аға электрмеханигі
34.Аймурзин Зулқарнай МәдиұлыБатыс-Қазақстан ОТД Пайдалану- шаруашылықты қамтамасыз ету орталығы бастығының орынбасары
35.Базарғалиев Жайық ГарифуллаұлыБатыс-Қазақстан ОТД Маркетинг бөлімінің бастығы
36.Ақмағамбетов Сергей ШеттібекұлыҚарағанды ОТД Шет АӨТТ Жарық Желілік-техникалық учаскесінің кабелші-дәнекерлеуші
37.Артюхин Василий НиколаевичҚарағанды ОТД Ішкіаймақтық желілеріне техникалық қызмет көрсету орталығының жердегі жерсеріктік станцияларға қызмет көрсету учаскесінің бастығы
38.Данькина Галина АлександровнаҚарағанды ОТД Жедел басқару орталығының инженері
39.Көшкінбаев Сәлімжан ҚабдыхамитұлыҚарағанды ОТД Бұхар Жырау АӨТТ Ботақара к. Желілік-техникалық цехының желілік-абоненттік тобының 6 дәрежелі кабелші-дәнекерлеуші
40.Өтебеков Бауыржан ЖангелдіұлыҚарағанды ОТД Желілерді Дамыту Цехының Сандық Желілерді Дамыту Учаскесінің инженері
41.Бекқалиев Елубай ТөлебайұлыҚостанай ОТД Телекоммуникация желілерін дамыту цехының сандық желілерді дамыту учаскесінің 6 дәрежелі электрбайланыстың желілік құрылғылар электрмонтері
42.Ерекенова Галина ВасильевнаҚостанай ОТД Жетеқара АӨТТ Бас бухгалтері
43.Айсағалиев Мұрат ЖардымбекұлыҚостанай ОТД Меңдіқара АӨТТ бастығы
44.Третьяков Юрий НиколаевичҚостанай ОТД Денис АӨТТ бастығы
45.Жукова Наталья СергеевнаҚызылорда ОТД Байланыс-орталығы бастығы
46.Сарбасов Еркін БолатұлыҚызылорда ОТД Техникалық пайдалану орталығының жетекші инженері
47.Кұтжанова Айсұлу ЖапыраққызыМаңғыстау ОТД Бухгалтерлік есеп және есептілік қызметінің 1 санатты бухгалтері
48.Құдайбергенов Қанат ӘйкенұлыПавлодар ОТД Экібастұз ҚӨТТ Желілік-техникалық цехының 7 тарифтік дәрежелі кабелші-дәнекерлеуші
49.Рамазанов Арқат БакібайұлыПавлодар ОТД Ақтоғай АӨТТ жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу тобының 2 санатты электрбайланыс инженері
50.Манджиев Дмитрий ВикторовичПавлодар ОТД Ішкіаймақтық желілерге техникалық қызмет көрсету орталығының бастығы
51.Омаров Даулет АйтбекұлыПавлодар ОТД Энергетика және климатехника орталығының бастығы
52.Құрманқұлов Марат ЗарапұлыСолтүстік Қазақстан ОТД Телекоммуникация желілерін дамыту цехының бастығы
53.Алпысова Айсұлу СерікқызыСолтүстік Қазақстан ОТД Кеңейтілген сервис орталығының сату жөніндегі маманы
54.Чернова Лилия ВикторовнаСолтүстік Қазақстан ОТД Экономика және қаржы бөлімінің жетекші экономисі
55.Тенисбаева Айгүл НұрманқызыСолтүстік Қазақстан ОТД Қызметкерлерді басқару бөлімінің курсты меңгерушісі
56.Әбдезова Гүлжан ӘлібекқызыОңтүстік Қазақстан ОТД Экономика және қаржы бөлімінің бюджеттік жоспарлау және есептілік секторының бастығы
57.Мынғожаев Данияр ЖұмагалиұлыОңтүстік Қазақстан ОТД Пайдалану-шаруашылықты қамтамасыз ету орталығының 1 санатты логисті
58.Сырлыбаев Қанат СапарбайұлыОңтүстік Қазақстан ОТД Кентау ҚӨТТ сату учаскесінің бастығы
59.Қайнарбаев Серік ПралиұлыОңтүстік Қазақстан ОТД Жергілікті желілерге техникалық қызмет көрсету орталығының өлшеу учаскесінің телекоммуникация желілері жабдықтарына техникалық қызмет көрсету инженері
60.Қасымов Абыд ИнаятуллаұлыОңтүстік Қазақстан ОТД Жергілікті желілерге техникалық қызмет көрсету орталығының желілік құрылғылар және кабель цехының абоненттік құрылғылар цехының жетекші инженері
61.Қуаншалиев Шаймардан Арыстанұлы«Алматытелеком» ҚТО «Оңтүстік» кросстық коммутация орталығының станциялық-кросс учаскесінің байланыс аға электрмеханигі
62.Дараев Мұрат Магелланұлы«Алматытелеком» ҚТО Телекоммуникация желілерін дамыту орталығы бастығының орынбасары
63.Дукина Валентина Николаевна«Алматытелеком» ҚТО Сатуды басқару қызметінің жетеші маманы
64.Мешітбаева Гүлнар Қайсеқызы«Алматытелеком» ҚТО Корпоративтік сервис орталығының Абоненттік сервис қызметінің желілік ресурстарды сату бөлімінің дебиторлық берешекпен жұмыс жүргізу және мониторинг секторының бірінші санатты сату жөніндегі маманы
65.Бакиева Сая Тілекқызы«Алматытелеком» ҚТО Мемлекеттік тіл бөлімінің бастығы
66.Даулетов Бақытжан Даулетұлы«Алматытелеком» ҚТО Техникалық есеп және паспорттау орталығының техникалық есеп учаскесінің техникалық есеп және паспорттау аға электрмеханигі
67.Абдрахманова АйгүлЖанарбекқызы«Астанателеком» ҚТО Сату орталығының Технологиялық қолдау бөлімінің бастығы
68.Студенников Вячеслав Игоревич«Астанателеком» ҚТО Телекоммуникация желілерін дамыту цехының 1 санатты инженері
69.Авдощенко Александр Васильевич«Алыспен байланыс» Бірлестігінің №2 магистральдік желі және теледидар желілері техникалық торабының №21 радиорелейлік цехының бастығы
70.Кашликов Евгений Григорьевич«Алыспен байланыс» Бірлестігінің №6 магистральдік желі және теледидар желілері техникалық торабының техникалық пайдалану бөлімінің бастығы
71.Бақытжанова Рита Ескендірқызы«Алыспен байланыс» Бірлестігінің №11 магистральдік желі және теледидар желілері техникалық торабының 118- желілік-техникалық цехының телекоммуникация желілері жабдықтарының электрмеханигі
72.Досжанов Асқар Муталлапұлы«Алыспен байланыс» Бірлестігінің №13 магистральдік желі және теледидар желілері техникалық торабының 137 желілік-кабельдік құрылғылар цехының байланыс желілік құрылғылары және абоненттік құрылғылар 2 санатты инженері
73.Қысқамбасов Шығыс Берікұлы«Алыспен байланыс» Бірлестігінің Желілік құрылғыларды пайдалану бөлімінің бастығы
74.Рысқұлов Меркібай Жұмабайұлы«Алыспен байланыс» Бірлестігінің Қаржы инспекторы
75.Қасқабасов Смет СейітұлыАқпараттық жүйелер дирекциясының Өндірісті қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
76.Хасенов Әділ РамазанұлыАқпараттық жүйелер дирекциясының Бағдарламалық қамтуды енгізу және шоғырландыру бөлімінің бастығы
77.Ишингалиева Әсия Хавошқызы«Инфокоммуникациялық технологиялар академиясы» дирекциясының Инфокоммуникацияның ғылыми-зерттеу жұмыстары бөлімінің аға ғылыми қызметкері
78.Іргебаев Айхан БекетұлыТелекоммуникация және инфроқұрылым объектілері құрылысы дирекциясының Телекоммуникация бөлімінің жетекші маманы
79.Мұрат Бариевич Махметов«ТелекомКомплект» дирекциясының Щучинск қаласындағы база директорының м.а.
80.Пешкова Анна Павловна«ТелекомКомплект» дирекциясының «АқмолаКомплект» базасының 1 санатты маманы
81.Лемещенко Ольга НиколаевнаТЖББО Деректерді тарату желілерін пайдалану бөлімінің бастығы

Порталдағы қате туралы хабарлаңыз

Сәлеметсіз бе! Егер бірдеңе қанағаттандырмаған жағдайда, өтінеміз бізге табылған қате туралы хабарлаңыз, біз оны жақын арада жоюға тырысамыз
Қате скриншоты
Қате сипаттама
Қосымша сурет